Obchodní podmínky

Obchodní podmínky - Náhradní díly Škoda, Volkswagen, Audi , Seat, Trabant, Wartburg, autodoplňky.

autotypautodily.cz
Autotyp
Prodej náhradních dílu na auta a doplňků.<meta name="verify-v1" content="snzZ0izmAd+fKOu8CS2Z7T387Pe

Obchodní podmínky

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Objednávka a uzavření kupní smlouvy
Veškeré objednávky podané prostřednictvím internetového obchodu Autotyp jsou závazné. Podáním objednávky Kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito obchodními podmínkami, jakož i reklamačním řádem, a že s nimi souhlasí.
Objednávka je návrhem kupní smlouvy. Kupní smlouva vzniká v okamžiku převzetí objednaného zboží Kupujícím. Podmínkou platnosti elektronické objednávky je vyplnění veškerých formulářem předepsaných údajů a náležitostí.
Místem dodání zboží je adresa uvedená Kupujícím při zadání jednotlivé objednávky ("Dodací údaje").
Vlastnické právo ke zboží přechází na Kupujícího po úplném zaplacení kupní ceny.
Vyplněním registračního formuláře, či závazné objednávky v rámci internetového obchodu Kupující dává Prodávajícímu souhlas k shromažďování a archivování osobních údajů o Kupujícím a o jeho nákupech.
Nákupní řád
Prodávající má právo odmítnout objednávku, pokud Kupující opakovaně neplní svůj závazek odebrat zboží a zaplatit kupní cenu.
Prodávající má právo od kupní smlouvy (závazné objednávky) odstoupit, stane-li se plnění nemožným, nedohodne-li se s Kupujícím na novém plnění.
Kupující je povinen odebrat objednané zboží a zaplatit celkovou cenu, včetně případného dopravného. S konečnou cenou je zákazník srozuměn při vyplňování objednávky ještě před jejím závazným potvrzením.
Odstoupení od kupní smlouvy ze strany Prodávajícího
Prodávající si vyhrazuje právo zrušit objednávku nebo její část v těchto případech:
 • zboží se již nevyrábí nebo nedodává
 • výrazným způsobem se změnila cena dodavatele zboží
 • v případě tiskové chyby
 •             v případě osobního odběru při nevyzvednutí do 3 dnů po objednání
Prodávající si vyhrazuje právo změny cen. Platné ceny jsou potvrzeny Kupujícímu v okamžiku potvrzení objednávky. Je-li platná cena totožná nebo nižší než na písemné, telefonické nebo elektronické objednávce, není zpětně Kupujícímu potvrzována a zboží je mu dodáno za platnou cenu v okamžiku přijetí objednávky. Pokud je cena vyšší než cena uvedená na objednávce, Prodávající neprodleně o této skutečnosti informuje Kupujícího, který může novou cenu přijmout nebo dodávku odmítnout. Při ústní nebo telefonické objednávce je vždy Kupujícímu sdělena platná cena pro danou objednávku.
Odstoupení od smlouvy ze strany Kupujícího
Kupující- v případě, že jste soukromou osobou,,a nikoli podnikatelským subjektem, jste oprávněn odstoupit od smlouvy, ve všech případech stanovených zákonem č. 89/2012 Sb., Občanského zákoníku, ve znění pozdějších předpisů. Odstoupení je účinné od okamžiku, kdy je Prodávajícímu doručeno písemné prohlášení Kupujícího o odstoupení od smlouvy. V případě odstoupení od smlouvy, se smlouva ruší a smluvní strany jsou si povinny vrátit plnění do té doby poskytnuté.
Kupující musí Prodávajícímu vrátit vše, co na základě kupní smlouvy od Prodávajícího získal. Pokud to není možné z důvodu poškození, zničení nebo spotřebování zboží nebo jeho části, je Kupující povinen poskytnout Prodávajícímu peněžitou náhradu. Prodávající Kupujícímu v takovém případě vrací kupní cenu sníženou o příslušnou peněžitou náhradu.
Právo na odstoupení od smlouvy Kupující nemá, pokud to je výslovně sjednáno mezi smluvními stranami, a dále v případě:
 • pokud bylo plnění započato po uplynutím lhůty 14 dnů od převzetí plnění,
 • na dodávku Zboží nebo služeb, jejichž cena závisí na výchylkách finančního trhu nezávisle na vůli dodavatele,
 • a dodávku Zboží upraveného podle přání spotřebitele nebo pro jeho osobu, jakož i Zboží, které podléhá rychlé zkáze, opotřebení nebo zestárnutí.
 • Ceny jsou platné pouze v e-shopu !!!
 • Pokud je u zboží uvedeno " DOVOZ " jedná se o neznačkový díl (záruka 2 roky)
 • Počet kusů skladem je pouze orientační, a není denně aktualizován.
 • Veškeré zboži zakoupené v obchodu AUTOTYP jsou určeny pouze pro montáž v odborném servise.Bez předložení dokladu o odborné montáži v autoservise nelze zboží reklamovat.
 • Zboží je možno vrátit do 14 dnů pouze nepoužité, v nepoškozeném, čistém původním obalu.
 • V Ostravě. 10.5.2009
Copyright © www.autotypautodily.cz, provozováno na systému tvorba e-shopu a pronájem e-shopu Shop5.cz

© www.autotypautodily.cz

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace